Serwis turystyczny
Informacja o serwisie

 Strona główna | Starcza.eu  
Serwisy turysty
Pogoda i inne ...
Mapy
Dla wędkarzy

 

   Co to jest GPSturysta - serwis?

Serwis powstał w wyniku potrzeb i problemów wynikłych podczas ubiegłorocznych turystycznych podróży po kraju i regionach pólnocnych Polski. Potrzeby noclegowe, gastronomiczne i typu gdzie pojechać oraz kiedy, zaobsorbowały mnie do stworzenia serwisu, który ułatwi życie podróżującym i wczasowiczom. Szczególnie tym którzy zdecydowali się na niezamierzone wyjazdy w ostatniej chwili. Warunkiem niestety jest dostęp do sieci internetowej. Przekonałem się osobiście, że dostęp do Internetu, gdy szukamy noclegu lub ośrodka wypoczynkowego, jest wręcz nieoceniony. Np eholiday.pl w panelu Noclegi i Noclegi na mapie. Lub inne wyszukiwarki noclegów w panelu po lewej stronie.
 
Jest wiele cudownych miejsc w Polsce, które warto odwiedzić lub polecić innym, o których nic lub mało wiadomo. tutaj będzie można te miejsca promować i zachęcać innych do ich odwiedzenia.

Ale tyrystyka to nie tylko podróże - także wypoczynek. Czynny lub bierny jak już dotrzemy do celu. Co robić w niepogodne dni? Spacery,sport, jazda na rowerze, zbieranie grzybów i runa leśnego. Także, kiedy przebywa się nad wodą - wędkowanie.

Spójrz na: Ranking popularności regionów turystycznych Polski.

Po lewej stronie zestawino wiele linków do atrakcyjnych stron, nie tylko turystycznych. Warto przejrzeć - nie będziesz żałować. Także sczagółowa pogoda dla wybranej miejscowości.


 5617 Starcza ® serwis turysty 2012 Kopiowanie © zabronione    kontakt: zbyszek@starcza.eu