Pomoc serwisu.


Najczęściej zadawane pytania: (kliknij myszką w wybrane pytanie)

Przy starcie strony odczytywane jest tylko 10 ostatnich wiadomości aktualności lub archiwum. Jeśli ich jest więcej pojawia się przycisk "Odczytaj wszystkie" u góry strony. Aby odczytać pozostałe należy użyć tygo przucisku. Najnowsze wiadomości są najwyżej.
Tak są dostępne. Można znależć je w archiwach. Dostęp do nich znajduje się na dole strony aktualności lub archiwum, za pomocą przycisków "Archiwum ...". Starsze archiwa mają niższe numery. Wiadomości najstarsze są pokazywane najniżej na stronie archiwum. Otwarcie archiwum domyślnie pokazuje 10 tematów. Chcesz więcej - kliknij u góry przycisk "Pokaż wszystkie"
Tak można. W prawym dolnym rogu okna odtwarzacza (podczas odtwarzania filmiku) jest strzałka w dół. Kliknięcie w nią pozwala pobrać filmik na dysk użytkownika. Lub w prawym dolnym rogu okna odtwarzacza są trzy kropki (więcej opcji). Kliknięcie w nie pokaże opcję "Pobierz", której kliknięcie rozpocznie pobieranie filmiku.
Dział zawiera ważne tematy poruszane wcześniej i warte przymomnienia lub przeczytania ponownie po czasie.
Domyślnie strona wyświetla 10 najnowszych wiadomości, w kolejności od najnowszych u góry. Jeśli chcesz zobaczyć więcej wiadomości, kliknij na przycisk u góry strony "Odczytaj wszystkie". Zobaczysz wszystkie wiadomości w kolejności od najnowszych do najstarszych.
Jest to pole zabezpieczenia antyspamowego. w celu uniemożliwienia automatom dodawania wpisów lub komentarzy. W polu należy wpisać wynik operacji mnożenia dwóch cyfr podanych w tym polu. Np: dla tekstu w polu "Wynik operacji 4x7" należy wpisać 28.


Licznik: 534022, teraz stronę przegląda osób:3,   Starcza serwis - admin , kontakt: zbyszeka@starcza.eu